מתנה לרופא

תוכן עניינים

רוב הרופאים מעריכים מתנות מעשיות. רופא בדימוס שאוהב יין ישמח לקבל סל מתנה יין מהנה. מטופלים ראויים לכוסות יין ללא גזע הן מתנה מושלמת לרופא שמסתיים בחוש הומור קטן.

צחוק בטן טוב של הרופא בחיים הוא אחת המתנות הטובות ביותר לרופא. ודא שהרופאים שלך מתאימים את המתנה שלך לאישיותך כך שיעריכו אותה. לא משנה באיזה אירוע אתה מוצא את עצמך, המתנה המושלמת היא בחירה שגורמת לך להרגיש מוערכת.

זו המתנה המושלמת לסטודנט לרפואה

לרופא כללי או לרופא הנכנס למקצוע. תן לו את ההזדמנות להראות את הצד התובעני שלו עם אחת המתנות הרפואיות האלה. איור זה מראה את בית הספר לרפואה, מגוריו וקידומו של מקבל המתנה הזו, ומאפשר לרופא שלכם לטפל בעצמו ולחזור לרגעים מצחיקים ומצחיקים.

תן לרופא שלך

מתנה לרופא בין אם נוירולוג, נוירוכירורג, פסיכולוג או פסיכיאטר, מתנה מתחשבת. אם הרופא שבחייך אוהב תכשיטים, צמיד סטטוסקופי הוא מתנה נהדרת עבורה. בשלב זה, רוב הרופאים משתמשים בסטטוסקופ נוסף, והם יכולים להיות מתנה נהדרת לרופא, ומאפשרים להם להיזכר באכפתיות שהם עושים על ידי קניית מתנה כגון בובת דיוקן.

לרופא מיוחד או לבן משפחה

מתנה לבחירה יכולה להגיע רחוק. מתנת רופא ייחודית ומשמעותית נחשבת מתאימה ולא כפנטזיה, וזה לא יגרום לרופא שלך להרגיש לא מספיק לקבל אותו במתנה למטופל. שובר למשחק דוקטור וורס או משחק קלפים בסגנון בית חולים פירושו שהרופא בחייך יכול לבחור מה הוא צריך לנוחיותו.

בין אם אתה נשוי לאחד החברים הטובים שלך ובין אם אתה רק רוצה להודות לרופא המשפחה שלך

רעיונות המתנה של הרופא קיבלת את עצמך. בין אם אתם נותנים מתנה לרופא או לאדם אהוב, רשימת המתנות הטובות ביותר לרופא מלאה במתנות שלעולם לא תצטרכו לקנות בעצמכם, אך עדיין תעריכו. בעוד שרוב הרופאים אומרים לנו שהמתנה הטובה ביותר היא כרטיס תודה כנה, ריכזנו עבורכם שילוב של מתנות מעשיות, חיוניות, מרגיעות וחוויתיות למקרה שתרצו לתת משהו נוסף.

אני בטוח שחברים שלך ימצאו את הרשימה הזו מועילה

אז אל תשכח לשתף אותם אם אתה מחפש מתנות יום הולדת לרופא. אם אתם מחפשים מתנת יום הולדת או רשימת מתנות, תוכלו לבחור את הטוב ביותר עבור הרופא האהוב עליכם. לרופאים העוסקים בהרדמה, יש רשימה של הצעות שנכתבו על ידי מישהו שהלך (או יכול לקרוא) בנעלי הרופא.

סל מתנות חטיפים בריאים לרופא שאוהב חטיפים

סמך על חטיפים בריאים שייתן להם דלק. כרטיסי מתנה חלקים 10 דרכים קלות להאכיל רופאים רופא המשפחה קולין ג'ו מציע ללקוחות להזמין כרטיסי מתנה למסעדה בבית החולים שלהם. מתנות רבות לרופאים הן מעשיות, אך הומור הוא התרופה הטובה ביותר נגד רופאים שנשרפים.

כשזה מגיע לבחירת מתנה לרופא או לאחות בחייך

בין אם אתה המטופל שלהם, החבר הכי טוב שלהם או חמותם, תרצה לוודא שזה משהו שהם יעשו שימוש ואהבה. להלן 21 מתנות התודה הפופולריות ביותר שלנו לרופאים המושלמות לאחד ממקצועות הדוקטורט הרבים. כרטיס מתנה מסוג (החל מ- 49.99 $) אם ספא מפוצצים ומספרות ומכוני ציפורניים אינם אופציה, כרטיס מתנה שניתן להשתמש בו לרופא טוב יותר שאוהב להתפנק יכול לתת הצצה לרופא שאוהב להתפנק.

קוד האתיקה הרפואית ממליץ לרופאים לא לקבל מתנות מהמטופלים שלהם שאולי כבר לא ישימים לאחר פרישת הרופא

הרופאים צפויים לקבל את ההחלטה אם לקבל או לא לקבל מתנה והאם זה לטובת המטופל. הרופאים מנסחים הנחיות לגבי מה שהם מאמינים שחולה צריך להיות אסיר תודה לרופא על ידי הצעת מתנה בעלת ערך צנוע.

בשילוב

יש לו פונקציונליות ומאפיינים גבוהים שהופכים אותו לאחת המתנות הטובות ביותר לרופא. שעון שולחן יפה הוא מתנה מהורהרת לרופא בחייך, בין אם זה עתה פתח את תרגולו ובין אם הוא מתפטר לאופק. הרעיון של בקבוק יין יחיד על מדף והביצוע האמנותי הופכים אותו למתנה ייחודית לרופא ולמטופל.

אנו ממליצים לתת לרופא ערכת תערובת של שמן אתרי משלכם

כגון זה מבית, במשרד או בבית. גרביים הן מתנה נהדרת לרופא שלא סביר שיקנה גרביים מסוג זה לשימוש יומיומי. שובר פרימיום רגוע לשנה, 70 $ לרופאים יש עבודות מלחיצות, אומר מייקל חן, רופא פנימי בהקמת הסרטן עזרא, ולכן הוא מציע שתטפל ברופא בחייך לקראת קורס מדיטציה.

פוסטים נוספים
לילה במלון יוקרה

ספא ונופש יערות הכרמל הוא חלק מרשת ישרוטל. מוסדות אחרים כוללים את מלון יערות הכרמל וחוות הכרמל. זהו מלון חם וידידותי המהווה את המילוט המושלם.

צרו איתנו קשר